Fotopivo květen 2017

Sraz Fotopivo, tématické focení s čarodějnicí Nikol a grilování.
20.5. 2017

Počasí nám přálo a my se nemuseli nutně schovávat pod mostem, kde se Fotopivo odehrává.

Nicméně modelka Nikol byla nachlazená, místy foukal docela chladný vítr, tak jsem se rozhodl změnit plán. Nepřesunuli jsme se do lesa, takže jsem nemusel vytvářet v hlavě vymyšlené čarodějnické rekvizity a fotili jsme u jednoho z betonových pilířů.

Rekvizity z hlavy nevymažu, nechávám si je pro budoucí čarodějnici.

V lednici mi z posledního mého blbnutí se zombie maskou zbylo tak půl litru krve, takže bylo potřeba namíchat krev novou. Jutový pytel jsem tentokrát vzal dostatečně velký, aby bylo možné obléci více čarodějnic. Nechtěl jsem nic ponechat náhodě.

Na takovém foto sraze, jako je Fotopivo, se vždy sejde hodně dobrá parta lidí. Takže mi s jutovým oblečením pro Nikol pomáhalo více lidí se svými nápady. Na jutové "sukni" jsme se shodli rychle. S vrškem to bylo o něco horší. Vyzkoušeli jsme nejdříve široký pruh přes prsa, pak tenký proužek až jsem nakonec ze dvou proužků sešil dva satanské kříže, které měla Nikol na zahalení bradavek. Kříže byly namáčeny v krvi.

Pomocníka mi jako většinou dělal kamarád Malchy, který měl na starost nejen blesk, ale taky sehnal lebku kozla a krví maloval pentagram na pilíř.

Po naše čarodějnickém řádění jsme s Malchym a fotografkou Janou pomáhali Honzovi Trelovi s jeho military focením. Honzovo focení mi trochu tím zeleným prostředím a modelkou Libuškou připomnělo starého dobrého Predátora.

Čarodějnické fotky s Nikol můžete vidět ve fotogalerii pojmenované Bloody Sabbath.

Pár snímků ze zákulisí pak můžete vidět ZDE.

Foto: Jiří Šklíba

Bloody Sabbath

PředchozíDalší